Kontakt oss

Ansatte ved NKNETT telefoner

Nesset Kraft Nett

Skal du bygge?

Skal du grave?

Ny nettilknytning?

Felling av tre ved linja

Feilmelding - Vakt

Vilkår for Tilknytning, Nettleie

Leveringsplikt

Kraftleverandører

Ny "Din side"

Om reduksjon av nettleien og betalingsutfordringer under koronautbruddet

Nyhetsarkiv
 

 
Strømbrudd på Gussiåsen, feilen er utbedret
Strømbrudd Eidsøra - Fredsvika er reparert
Streik i energibransjen
 

Nesset Kraft AS
Kråkholmvegen 22
6460 Eidsvåg
Tlf 71 23 16 02
Fax 71 23 16 01
Epost:nett@nessetkraft.no

 

Kontakt oss:

Åpningstid 07:30 - 15:00 mandag - fredag


Nesset Kraft Nett AS:



Sentralbord telefon 71 23 16 02

 
Vakttelefon (etter kl 15:00) 71 23 16 00 nett@nessetkraft.no



Daglig leder:

Arild Flåhammer 41 46 46 58 arild@nessetkraft.no
     
Kundeservice nett:

Stian Sagli  930 51 770  stian@nessetkraft.no
     
Økonomiavdelingen:
Olaf Andre Eide
Avdelingsleder
97 15 02 13 olaf@nessetkraft.no

Monica Haugen Kalset

90 77 90 91

monica@nessetkraft.no
Kari Rød 97 59 93 80 kari@nessetkraft.no



Driftsavdelingen:

Ny nettilknytning/ombygging/kabelpåvisning

Arnt Vidar Bruseth
Driftsleder
48 99 62 01 arnt@nessetkraft.no

Bjørn Nauste    Overmontør 95 11 29 17 bjørn@nessetkraft.no

Det lokale eltilsyn/ENØK/jordfeil:

Marta E. Perez 95 12 37 76  marta@nessetkraft.no